טיפול מרחוק

טיפול מרחוק

מכון א"מ הדרך עושה שימוש בטכנולוגיית נוירופידבק ייחודית וחדשנית, בטרפליי BETTERFLY נוירופידבק. טכנולוגיה זו הינה פרי מאמץ משולב של מטפלי נוירופידבק ומומחי טכנולוגיה, ששילבו ידע מדעי וניסיון מעשי רב שנים למערכת אחת חכמה ומשוכללת, המאפשרת טיפול יעיל, מהנה ומדויק, הן בקליניקה והן בבית המטופל, תוך שליטה אופטימלית של המטפל על מהלך הטיפול ותוצאותיו.

טכנולוגיית בטרפליי מאפשרת למטופל לצפות בכל תוכן שיבחר במהלך האימונים:

סרטים מאתרי צפייה ישירה באינטרנט, מדיסקים או מתוך המחשב והכל תוך כדי אימון גלי המוח שלו עד למצב של נורמליזציה.

מטופלי מכון א"מ הדרך יכולים לבחור אם לעשות את האימונים אצלנו בקליניקה או בבית.

מטופלים הבוחרים לעשות את האימונים בבית נהנים מליווי צמוד ומלא מרחוק המתבצע על ידי צוות המטפלים המנוסים שלנו.  בתום כל אימון מקבל המטפל אוטומטית דו"ח המפרט את כל נתוני האימון, כולל נתונים על הפעילות המוחית של המטופל במהלך האימון, רמת האפקטיביות של האימון וביצועי המטופל במשך האימון.  למטפל גישה מלאה לנתוני האימון, והוא יכול לשנות את פרוטוקול האימון של המטופל בהתאם לנתוני האימון.

במכון א"מ הדרך מקפידים על קשר טיפולי רציף בין המטפל למטופל בבית. מטפל אישי וקבוע מקיים תקשורת  טלפונית ואינטרנטית באופן רציף וקבוע עם מטופלי הבית  ואחת למספר שבועות מזמין אותם  אלינו לקליניקה לפגישת מעקב.

טיפול מהבית מאפשר לכם לצאת לחופשה / נסיעת עבודה או בידוד ולהמשיך לבצע אימונים מכל מקום בעולם. כל שצריך זה מחשב וחיבור אינטרנט.

את ציוד האימונים מספק מכון א"מ הדרך בהשאלה ללא כל עלות נוספת!