אודות המכון

במכון אנו מאמינים בשילוב ישן עם חדש – טיפול רגשי מסורתי בשילוב עם טכנולוגיה מודרנית. נסיון רב שהצטבר במכון במהלך השנים מוכיח כי עבודה מערכתית לצורך פתרון בעייה הינה הדרך המוצלחת ביותר וזו המניבה תוצאות הטובות ביותר.

אנו מאמינים כי כאשר לילד/ מבוגר ישנו קושי כלשהו הוא משפיע על כל תחומי חייו וכן מושפע מכל הסובב אותו ועל כן נגיעה בתחומי חיים רבים ככל האפשר תניב תוצאה טובה יותר.

במכון אנו מטפלים בילדים , נוער ומבוגרים הסובלים מקשיים שונים כגון הפרעות קשב וריכוז, בעיות התנהגות, לקויות למידהחרדותסמפטומים אוטיסטים , מצבי רוח, אפילפסיה ועוד.

אנו עובדים במקביל הן עם המטופל והן עם הוריו/משפחתו ובמקרי הצורך גם עם צוות בית הספר וכל זאת בכדי להגיע לשיפור המקסימלי באיכות חייהם של כל הסובבים.

במשך שנות עבודתנו צברנו נסיון רב בהובלת תהליכי שינוי ושיפור ואנו עושים שימוש בגישות שונות על פי צרכי המטופל.

המכון מציע טיפולים רגשיים והדרכות הורים הניתנים על ידי מיטב המטפלים. 

כמו כן מתקיימות במכון סדנאות לשיפור התקשורת המשפחתית והבין אישית. 

במכון אנו נעזרים בטכנולוגיה חדישה – נוירופידבק – על מנת לטפל בהפרעות שונות, שמקורן בפעילות בלתי סדירה של המוח. טכנולוגיה זו נפוצה במקומות רבים ברחבי העולם, אינה פולשנית, אינה מערבת נטילת תרופות כלשהן והשפעתה נבדקה במחקרים מבוקרים רבים. מטופלים רבים בארץ ובעולם הסובלים מהפרעות הנובעות מפעילות מוחית בלתי תקינה נעזרים בטכנולוגיה זו על מנת להסדיר את הפעילות המוחית שלהם ובכך להביא להטבה ניכרת במצבם.

בעקבות פתוח חדשני עולמי ניתן כיום לטפל בעזרת טכנולוגיית נוירופידבק גם במטופלים הנמצאים בביתם אפילו מעבר לים.

תמונות מהמכון